Новини

ONUKA та інші: перелік тих, хто буде оголошувати бали журі

0

“May we have your votes please?”. Ця фраза добре знайома старожилам, які не вперше дивляться конкурс. Після закриття ліній для голосування результати від журі оголошують представники країн, а вже потім ми почуємо узагальнені бали глядачів. Україна першою буде називати свої оцінки, а зробить це Наталія Жижченко, яка більш відома як ONUKA. Минулого року група виступала в перерві й викликала фурор у Європі попри те, що в цей час на телеканалах йшла реклама і аудиторія була меншою.

А ось весь список:
1. Ukraine – Nataliia Zhyzhchenko – Lead singer of 2017 interval act ONUKA
2. Azerbaijan – Asadov Tural – TV presenter
3. Belarus – NAVIBAND – Belarusian Eurovision 2017 participant
4. San Marino – John Kennedy O’Connor – Eurovision historian
5. The Netherlands – OG3NE – Dutch 2017 participant
6. F.Y.R. Macedonia – Jana Burcheska – Macedonian 2017 participant
7. Malta – Lara Azzopardi – Actress and TV presenter
8. Georgia – Tako Gachechiladze – Georgian 2017 participant
9. Spain – Nieves Alvarez – TV presenter and model
10. Austria – Kati Bellowitsch – Radio and TV presenter
11. Denmark – Ulla Essendrop – TV presenter
12. United Kingdom – Mel Giedroyc – TV presenter
13. Sweden – Felix Sandman – Runner-up in Swedish national selection
14. Latvia – Dagmāra Legante – TV presenter and comedian
15. Albania – Andri Xhahu – Radio journalist
16. Croatia – Uršula Tolj – Presenter
17. Ireland – NIcky Byrne – Irish 2016 participant
18. Romania – Sonia Argint-Ionescu – TV presenter
19. Czech Republic – Radka Rosická – Presenter and fashion model
20. Iceland – Edda Sif Pálsdóttir – TV presenter and sports reporter
21. Moldova – Julieta Ardovan – TV journalist
22. Belgium – Danira Boukhriss Terkessidis – TV host
23. Norway – Aleksander Walmann & JOWST – Norwegian 2017 participant
24. France – Élodie Gossuin – TV and radio presenter
25. Italy – Giulia Valentina Palermo – Presenter
26. Australia – Ricardo Goncalves – SBS World News presenter
27. Estonia – Ott Evestus – Singer
28. Serbia – Dragana Kosjerina – Show host and presenter
29. Cyprus – Hovig – Cypriot 2017 participant
30. Armenia – Arsen Grigoryan – Actor and singer
31. Bulgaria – Joanna Dragneva – Bulgarian 2008 participant
32. Greece – Olyna (Olympia) Xenopoulou – Radio and TV presenter, actress
33. Hungary – Bence Forró – TV presenter
34. Montenegro – Natasa Sotra – Director of Science and Children Programme
35. Germany – Barbara Schöneberger – TV presenter
36. Finland – ABREU – Singer
37. Russia – Alsou – Russian 2000 participant and Eurovision 2009 presenter
38. Switzerland – Leticia Carvalho – Teacher and singer
39. Israel – Lucy Ayoub – Journalist and TV presenter
40. Poland – Mateusz Szymkowiak – Journalist
41. Lithuania – Eglė Daugėlaitė – Presenter and journalist
42. Slovenia – Amaya – Slovenian 2011 participant (as Maja Keuc)
43. Portugal – Pedro Ricardo Pacheco Fernandes – Television presenter

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.